Whatsapp

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Metal Rozet

Yeni ürün

Sınırlı süre indirim:

5,59 TLVergi Hariç

6,90 TLVergi Hariç

ROZETLERDE İNDİRİM
ROZETLERDE İNDİRİM
Minimum 10 Ad 100 Ad üzeri fiyat alınız

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 3

 
Ürün Detayları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Metal Rozet|butonrozetler.com

23 Nisan Ulusal Egemenlik Rozeti

23 Nisan Çocuk Bayramı için özenle hazırladığımız kaliteli ve garantili görsel baskılı  yaka rozetleri 44 mm dir. Arkası iğnelidir. 23 Nisan Yaka rozetlerini dilerseniz saten yaka kartı olarakta yaptırabilirsiniz. 23 Nisan görsellerinde çok kullanılan birbirinden farklı Atatürk ve Türk Bayrağı görsellerini sitemizden görebilirsiniz. Türk Bayrağı Rozetleri için linkimden bakabilirsiniz.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
23 nisan görsel katalog

23 Nisan Rozetleri

Bir Yorum Yaz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Metal Rozet

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu