Whatsapp

BUGATTI Marka İğneli Aksesuar Rozet 44 mm

UD134

Yeni ürün

5,50 TLVergi Hariç

- +

 
Ürün Detayları

44 mm çapında üzeri PVC kaplı metal arkası iğneli rozettir.3 lü paket

Standart 44 mm olup Farklı ölçüler en az 20 lİ paket sipariş verilirse yapılmaktadır.

Araç markalarına ait görsel logolardan oluşan birbirinden farklı  üretimini yaptığımız rozetleri farklı ücretle anahtarlık ve magnet açacak olarak ta  sipariş verebilirsiniz.  Yüksek miktardaki siparişleriniz için lütfen sorunuz

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Araç Markaları Rozetleri

Araç Markaları Rozetleri

Bir Yorum Yaz

BUGATTI Marka İğneli Aksesuar Rozet 44 mm

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 10

Menu