Bekarlık Partileri İçin Yaka Kokartları 10 lu

Yeni ürün

 

loader

41,53 TL

10 lu Paket Ücretsiz Kargo

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 5

 
Ürün Detayları

Kokartlarımız

8 cm çapında 15 cm boyunda orta görsel 6 cm kuşe baskı arkası silikon bantlı olup isteğe göre ek ücretle iğneli de yaptırabilirsiniz.

Aynı görseli farklı ücretle metal rozet olarakta yaptırabilirsiniz. lütfen sorunuz. Yüksek mikdarda ki siparişleriniz için bizi arayabilir 

Pazaryeri Sitelerinden alışveriş yaptığınızda   Mağazalarımızdan mağazaya soru sor bölümünden yazabilirsiniz.GELIN%20DAMAT%20SABLON.jpg

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Aksesuarlar

 
Bekarlıga veda rozetleri

bekarlıga veda

Bir Yorum Yaz

Bekarlık Partileri İçin Yaka Kokartları 10 lu

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 20

Menu