Whatsapp

19 Mayıs Töreni Rozeti

UD1

Yeni ürün

6,90 TLVergi Hariç

1000 Ad üzeri fiyat alınız

- +

 
Ürün Detayları

19 Mayıs  Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Rozetleri

Önemli gün rozetlerinden olan bu ürünler 58 mm metal pcv korumalı arkası iğnelidir. Bu görseli dilerseniz farklı ücretle fiyonklu rozet ve saten kokart olarakta yaptırabilirsiniz. Lütfen sorunuz. Paket seçeneklerinden uygun paket miktarını seçebilirsiniz.

Kurum Adı Yada logo gibi  ek bilgiler istendiğinde  isteğe göre tasarlanmaktadır. Farklı ücret uygulanır. Lütfen Sorunuz.

Metal Rozetler 5,8 cm PVC korumalı arkası iğnelidir.

Saten Kokartlar : 8 cm çapında 15 cm boyunda ortası 6 cm kuşe baskı olup arkası çift taraflı silikon bantlıdır. ek ücretle iğnelide yapılmaktadır.

Fiyonklu rozetler 2 cm kurdelden orta görseli 4,4 cm arkası iğneli modeldir.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
19 Mayıs Rozet Katolog

19 Mayıs Bayramı Rozetleri

Bir Yorum Yaz

19 Mayıs Töreni Rozeti

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Son görüntülenen

Menu