10 Kasım Atatürk Çocuklarıyız Kokartı 1

Yeni ürün

108,47 TL

25 li Paket Ücretsiz Kargo

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 50

 
Ürün Detayları

10 Kasım Atatürk Çocuklarıyız  Kokartı | Yaka Kokartı

10 Kasım Kokartları

Atatürk görsellerin den oluşan birbirinden farklı tasarımların yer aldığı 44 mm, 58 mm rozetlerimizi Önemli günlerde, 10 kasım Atatürk'ü anma, 29 Ekim, 23 Nisan  ve daha birçok anma günlerinde kullanılmak üzere metal rozet, fiyonklu ve saten kokart olarak sizlere sunuyoruz..

Kokart Özellikleri:

  • Kokart çapı 8 cm  boyu 15 cm  orta görsel 6 cm kuşe baskı arkası silikon bantlı olup isteğe göre ek ücretle iğneli olarakta sipariş verebilirsiniz.

  • .. mağazalarımızdan her türlü sorularınız için mağazaya soru sor bölümünden yazabilirsiniz.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Aksesuarlar

 
Atatürk Rozetleri Katalog

Atatürk Rozteleri

Bir Yorum Yaz

10 Kasım Atatürk Çocuklarıyız Kokartı 1

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu