Artık Okuyup Yazabiliyorum Mavi Yaka Kokartı

Yeni ürün

 

loader

7,15 TL

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 3

 
Ürün Detayları

Artık Okuyup Yazabiliyorum Mavi Yaka Kokartı

Artık Okuyup Yazabiliyorum Kokartları

Okuma Rozetlerimiz okuma bayramlarında motivasyon amaçlı verilen ekonomik bir üründür. Metal rozetler 44 mm  arkası iğnelidir. Kokartlar 7 cm çapında orta görseli 44 mm rozet tir. İsimli Rozetlerde siparişten sonra isimleri world belgesi olarak mail atarsanız demonu yapılarak onaydan sonra işleme alınacaktır.

kurdelelileryazısız.jpg

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Aksesuarlar

 
Okuma Bayramı Rozetleri

Okuma Rozet katalog

Bir Yorum Yaz

Artık Okuyup Yazabiliyorum Mavi Yaka Kokartı

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu