Toptan kokart rozet Okul İçin

motiv20kok

Yeni ürün

99,00 TL

16 lı paket Ücretsiz Kargo

- +

 
Ürün Detayları

Toptan kokart rozet Okul İçin | Butonrozetler.com

Toptan Motivasyon Kokartları

Sınav şampiyonu, haftanın yıldızı, sınıf çalışkanı, öğretmenin özel ödülü, arabulucu gimi karma görsellerden oluşan motivasyon yaka kokartlarımız 7 cm olup 12 cm boyundadır. Orta görseli 44 mm metal rozettir. Arkası iğnelidir.

Motivasyon yaka rozetleri

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Aksesuarlar

Bir Yorum Yaz

Toptan kokart rozet Okul İçin

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

Menu