Whatsapp
#
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler

Buton Rozet Sarf Malzemeleri 

Buton Rozet sarf malzemeleri, buton rozet yapımında kullanılan ve paslanmaz kaliteli metal ürünler, alt ve üst kapak, iğne, PVC koruma, malzemelerinden oluşur.

Rozet Malzemeleri

Buton rozet yapımında kullanılan en önemli parçası olan metal malzemeler, rozetin görünümüne ve dayanıklılığına büyük ölçüde etki eder. Genellikle çinko alaşımları veya pirinç gibi metaller kullanılır. Metal kalitesi rozet için son derece önemli bir unsurdur.

Rozet Sarf malzemeleri

Buton rozet sarf malzemeleri; 37 mm, 44mm, 50mm, 58 mm rozetler, mıknatıslı magnet açacaklar, magnetler gibi ürünlerdir.

Bu yöntem, giysilere veya aksesuarlara zarar vermeden buton rozetlerin kullanımını kolaylaştırır. 44 mm ve 58 mm ölçülerinde üretilmektedir. Buton rozet sarf malzemeler toplu alımlarda uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Rozet sarf malzemelerinin kalitesi, üretilen rozetlerin kalitesini belirler. Bu nedenle, iyi bir rozet elde etmek için kaliteli malzemelerin kullanılması gereklidir.

 Rozet imalatında kullanılan diğer malzemeler arasında  PVC korumalar, kesme makinaları ve pres makineleri ve rozet kalıpları da  yer alır.

Buton rozet üretim 37 mm buton rozet, 44 mm buton rozet, 50 mm  buton rozet , 58 mm buton rozet, 44 mm buton magnet, 58 mm buton magnet, 58 mm magnet açacak olarak Buton rozet sarf malzemeleri, buton anahtarlıklar,  yapılmaktadır.

Rozet sarf malzemeleri toplu alımlarda çok uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Daha Fazla

Menu