Whatsapp
#

10 Kasım Atayı Saygıyla Anıyoruz Kumaş Kokart

Yeni ürün

399,00 TLVergi Hariç

25 li Paket 1000 ad üzeri Fiyat Alınız

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 50

 
Ürün Detayları

10 Kasım Atayı Saygıyla Anıyoruz Kumaş Kokart

10 Kasım Kurdelesi

Bugün hepimiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük önder Atatürk'ü saygıyla anıyoruz. Bu anlamlı günde, 10 Kasım Atayı Saygıyla Anıyoruz Kumaş Kokart ile kendinizi ve sevdiklerinizi bu önemli gün için hazırlayabilirsiniz.

Kokart, kaliteli kumaştan üretilmiştir ve üzerinde Atatürk'ün fotoğrafı yer alır. Ürünümüz 8,3 cm çapındadır ve kolayca takılabilir. İster ceketinizde, isterseniz de bluzunuzda kullanabileceğiniz bu kokart ile hem kendinizi ifade edebilirsiniz hem de etrafınızdakilere Atatürk sevginizi gösterebilirsiniz.

10 Kasım Atayı Saygıyla Anıyoruz Kumaş Kokart, her yaşa uygun bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Özellikle öğrenciler, öğretmenler ve devlet memurları gibi kamuda çalışan kişiler için de idealdir. Milli bayramlarımızda olduğu gibi özel günlerde de giyilebilecek olan bu kokart, Türk milletinin ortak değerleri için farkındalık yaratmak adına son derece anlamlı bir aksesuardır.

Ürünümüzün kalitesi ve dayanıklılığına güveniyoruz. Siparişinizi verdiğinizde size en kısa sürede ulaştıracağız ve bu özel günde sizin de Atatürk sevginizi paylaşmanızı sağlayacağız.

10 Kasım Atayı Saygıyla Anıyoruz Kumaş Kokart, Türkiye'nin milli değerleri için duyarlılığınızı göstermeniz adına ideal bir seçenektir. Sipariş vermek için hemen tıklayın ve en kısa sürede kokartinizi kullanmaya başlayın!

Kokart Özellikleri:

  • 2 cm saten kurdeleden  Kokart çapı 8 cm  boy 15 cm orta görsel 6 cm kuşe baskı arkası silikon bantlı olup isteğe göre ek ücretle iğneli sipariş verebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

10 Kasım Atayı Saygıyla Anıyoruz Kumaş Kokart

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu