Whatsapp

23 Nisan Bayramı Rozetleri

Yeni ürün

6,90 TLVergi Hariç

Minimum 10 Ad 100 Ad üzeri fiyat alınız

- +

 
Ürün Detayları

23 Nisan Bayramı  Rozetleri|butonrozetler.com

23 Nisan Bayramı Rozetleri

23 Nisan Rozetleri Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yakalara takılan şık bir aksesuar ürünüdür. Rozetleri44 mm Metal PVC korumalı arkası iğneli kendi üretimimiz olup garantilidir. Aynı ürünü dilerseniz  fiyoklu ve saten kokart olarakta sipariş verebilirsiniz. Lütfen sorunuz.

23 Nisan Yaka Rozetleri

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
23 nisan görsel katalog

23 Nisan Rozetleri

Bir Yorum Yaz

23 Nisan Bayramı Rozetleri

0Motivasyon yaka rozetleri

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu