Whatsapp
#
sayfa başına
Gösterilen 1 - 30 ile 35 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 30 ile 35 arasındaki öğeler

Baskılı Toptan Saten Kokartlar | Ucuz Kokart | Yaka Kartları

Baskılı Saten Kokartlar, her tür etkinlikte kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Her renk saten kurdele üretimiyle hazırlanan bu kokartlar, kaliteli dijital baskı tekniği ile süslenmiştir.

İster kişisel ister ticari amaçla olsun, herhangi bir organizasyonda dikkat çekmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

Yaka kokartı toptan  olarak da kullanılabilecek olan Baskılı Saten Kokartlar, özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak. Düğün, nişan, mezuniyet töreni gibi özel günlerinizde sizin ve sevdiklerinizin kıyafetlerine tamamlayıcı bir parça olarak eklenebilir.

Baskılı toptan saten kokartlar Ayrıca iş yerlerinde de çalışanların kimliklerini ve görevlerini belirtmek amacıyla kullanılabilir.

Baskılı Toptan Kokart

Kokart malzemesi olarak kullanılan saten kurdele, yumuşak dokusu sayesinde rahat bir şekilde kullanım sağlar.

Üzerindeki dijital baskı ise canlı renkleriyle göz alıcı bir görünüm sunar. Kokartların boyutları ölçülendirilebilir ve isteğe bağlı olarak farklı şekillerde hazırlanabilir.

Baskılı Saten Kokartlar sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda dayanıklılık açısından da üst düzey bir performans sergiler.

Yüksek kaliteli baskı tekniği sayesinde renkler solmaz ve kokartlar uzun süre dayanıklılığını korur.

En uygun fiyatlarla toptan olarak da sipariş verebileceğiniz Baskılı Saten Kokartlar, organizasyonlarınızda şık bir detay olarak kullanabileceğiniz mükemmel bir üründür.

Siz de özel günlerinize renk katmak istiyorsanız hemen sipariş verin!

Baskılı Saten Kokart imalatımız da montesi yapılarak,  istenilen  görsel baskıları yapılmış olarak toplu olarak uygun fiyata  alabilirsiniz.

Baskılı Kokartlar her renk ve farklı ölçülerde üretilmektedir. Yaka Kokartları üzerine istenilen farklı görselleri yaptırabilirsiniz Kokart fiyat paket fiyatları kategori bölümünde mevcuttur.

Saten Kokart Çeşitleri ni sitemizde ki banner dan farklı başlıklar altından çeşitlere bakabilirsiniz.

Daha Fazla

Menu