Whatsapp
#
sayfa başına
Gösterilen 1 - 30 ile 108 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 30 ile 108 arasındaki öğeler

Artık Okuyorum Rozetleri

Artık Okuyorum rozetleri, 1 sınıf okumaya geçen öğrenciler motive etmek, için verilen güzel bir  ödüldür.

Bu rozetlerin amacı, öğrenciyi motive etmek ve okumanın önemini vurgulamak ve insanları daha fazla okumaya teşvik etmektir.

Artık okuyorum rozetleri, 1 sınıf öğrencilerinin sabırsızlıkla bekledikleri bir hediyedir. Öğretmenler onları sevindirmek için farklı görsel tasarımlardan oluşan bu yaka rozetlerini yaptırmaktadırlar

Artık Okuyorum Rozetleri

Artık Okuyorum Rozet Özellikleri

Okul rozetlerinden olan bu ürünler metal yaka rozeti,  kurdeleli rozetler, saten yaka kokatı şeklinde üretilen ürünlerdir.

Artık Okuyorum Rozetleri isme özel olduğu gibi okul adı, sınıfı ve öğretmen adının da yazıldığı görsel temalardan oluşmaktadır.

Artık Okuyorum Rozet Ölçüleri Nasıldır ?

Rozet ölçüleri metal rozetler 44 mm ve 58 mm olarak üretilir. Fiyonk şeklindeki kurdeleli rozetler 5cm eninde 12 cm boyundadır.

Arkası bantlı ve iğneli modelleri mevcuttur. Okuma bayramı kokartları 7 cm çapında orta görsel alanı 4,8 cm metal üründür. Artık Okuyorum Rozetlerinin  Arkası iğnelidir..

Artık Okuyorum Rozet Ölçüleri

1 Sınıf Okuma Rozetleri

İlkokul da öğrenciler okumaya geçtiklerinde öğretmenler tarafından onlara motivasyon amaçlı verilen ödül rozetleridir.

Üzerinde kitap ve çocuk figürlerinin yer aldığı okumaya geçtim, artık okuyorum, ben okuyorum gibi yazıların yer aldığı yaka rozetlerinden oluşmaktadır.

Genelde 44 mm metal arkası iğnelidir.

Artık Okuyorum Kartları

Artık Okuyorum Rozetleri  yakalara takılan genelde kurdele üzerine monte edilen dairesel kalın karton baskılı ya da 44 mm metal rozetli olan ürünlerdir.

Üzerlerinde okul adı, öğrenci ismi, sınıfı ve okuma içerikli yazılar yer almaktadır.

Artık Okuyorum Kartları

Kurdeleli Artık Okuyorum Rozeti

Kurdeleli rozetler iki farklı modelden oluşmaktadır.

2 cm eninde kurdeleden üretilen çapraz fiyonk şeklinde monte edilen ortası metal arkası iğneli ürün diğer model 7 cm çapında yuvarlak ve altta 2 saçağı olan  saten yaka kokartıdır .

Artık Okuyorum Kurdeleleri

Artık Okuyorum Kokartı

Saten kurdele ile yapılan  7 cm çapında altta sallanan 2 ad kurdelesi olan ortasında 4,4 cm metal rozet bulunan üründür.

Sonuç
Okuma alışkanlıklarını teşvik etmek için harika bir araçtır.

Bu rozetler sayesinde öğrenciler daha fazla okumaya teşvik edilebilir ve aynı zamanda diğer öğrencilerle  rekabet ederek kendilerini Artık Okuyorum Rozetleri,  motive edebilirler.

İsimli Artık Okuyorum Rozetleri

İsimli okuma rozetleri kişiye özel rozetlerden olup okuma bayramlarında okumaya başlayan öğrencilere verilen bir hediyelik üründür. Öğretmenler tarafından öğrencilere verilmek üzere hazırlanan isimli rozetler öğrencinin ismi, okul adı, sınıf ve numarası yer alır. Metal rozet ve kurdeleli şekilde modelleri mevcuttur.

İsimli Artık Okuyorum Rozeti

Okuma Bayramı rozetleri ile ilgili anahtar kelimeler;

okuyorum rozeti, artık okuyorum rozeti, ben okuyorum rozeti, okuma rozeti, okumaya geçtim rozeti,1 sınıf okuma rozetleri, okuma bayramı rozetleri, okuma rozetleri, 1 sınıf okuyorum rozeti, 1 sınıf rozetleri, okuma rozeti, okumaya geçtim rozeti, okumayı öğrendim rozeti, okuma yazma rozeti, okuyorum rozeti, kurdeleli okuyorum yazıyorum rozeti, okuma rozeti yapımı, ben okuyorum rozetleri, okuma yazma rozetleri, okuyorum rozetleri, artık okuyorum rozeti, okuma kurdelesi modelleri, okuma rozeti al, artık okuyorum rozeti, isimli kurdeleli ben okuyorum rozeti, 1 sınıf okuma yazma rozeti, ben okuyorum, artık okuyorum kokartı, okuyorum rozet, okuma yazma rozetleri, okuma kurdelesi, artık okuyorum rozetleri, okuma bayramı rozeti, artık okuyorum rozet

Okuma bayramı içi artık okuyorum rozetleri'nin öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu anlamış olduk

Daha Fazla

Menu