Whatsapp
#

1 Sınıf Okuma Bayramı Başarı Rozetleri

UD037

Yeni ürün

9,90 TLVergi Hariç

- +

 
Ürün Detayları

1. Sınıf Okuma Bayramı Başarı Rozetleri

Başarı Rozetleri Nedir?

1 Sınıf okuma bayramı rozetleri, öğrencilerin başarılarının göstergesi olarak verilen ödüllerdir. 1. sınıf okuma bayramı kapsamında verilen başarı rozetleri, öğrencilerin okuma becerilerini geliştirdiklerinin bir kanıtıdır.

Rozet Özellikleri Nelerdir?

1 Sınıf okuma bayramı rozetleri, genellikle metal veya plastik malzemeden yapılmış olup farklı renk ve şekillerde olabilir. Başarı rozeti, öğrencilere bir hedef belirleme ve bu hedefe ulaşma motivasyonu sağlar. 

Metal  Rozetin Özellikleri:

  •  4,4 cm paslanmaz metal görsel dijital baskı üzeri PVC korumalı olarak preslenmektedir. arkası iğnelidir.

  • Siparişten sonra yazdığınız iletişim numarasından sizlerle irtibata geçilerek gerekli bilgi verildikten sonra demonuz yapılarak onay için sizlerle paylaşılacaktır.

    İsimli rozetlerde isimleri world belgesi olarak, resimleri JPG olarak mail atmanız yeterli olacaktır.

Artık okuyorum rozetleri

Kimler Rozet Alabilir?

1 Sınıf okuma bayramı rozetlerikazanmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur ve tüm öğrenciler aday olabilir. Bu rozeti alan öğrenciler, okuma becerilerini geliştirerek kendilerine güven duymalarına yardımcı olur ve gelecekteki eğitim hayatlarına daha bilinçli yaklaşırlar.

1 Sınıf okuma bayramı rozetleri, öğrencilerin motivasyonunu artırarak okumaya olan ilgilerini arttırır. Bu rozetler aynı zamanda çocukların gelecekteki eğitim hayatlarına da pozitif bir etki yapar.

Bir Yorum Yaz

1 Sınıf Okuma Bayramı Başarı Rozetleri

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu