Whatsapp
#

Artık Okuyorum Kokartı

Yeni ürün

 
Ürün Detayları

Artık Okuyorum Kokartı | Butonrozetler.com

Artık Okuyorum Kokartı, özellikle ilkokul 1. sınıf öğrencileri için tasarlanmış bir motivasyon ödülüdür. Bu kokart, okuma alışkanlığı kazanmak isteyen çocukları teşvik etmek ve okuma sevgisini artırmak amacıyla kullanılabilir.

Saten kumaştan yapılmış olan Artık Okuyorum Kokartıları oldukça dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Özellikle okullarda veya evlerde kullanılabileceği gibi özel günlerde de hediye olarak verilebilir.

Artık Okuyorum Rozetleri

Artık Okuyorum Kokartların Özellikleri Nelerdir ?

  • Artık Okuyorum Kokart malzemesi parlak saten kumaştır.
  • Yaka kokartın çapı 7 cm
  • Saten kokart boyu 12 cm
  • Orta görsel 4,8 cm 300 gr karton baskıdır.
  • Arkası iğnelidir.

Kokart Üretim Süreci Nasıl İşler? 

  1. Standart kokartlarda beğenilen görsel hazır olduğu için montajlanır ve ertesi gün kargoya teslim edilir.
  2. Görsele karar verdikten sonra öğrenci isimleri tarafımıza world yada PDF formatında, kız ve erkek öğrenciler için ayrın renk kurdele isteniyorsa; İsimlerde kız öğrenci isimleri ayrı  erkek öğrenci isimleri  ayrı liste halinde whatsapp  hattımızdan yada mail olarak gönderilir.
  3. Artık Okuyorum KokartGörsel tasarım üzerine gönderilen isimler yazıldıktan sonra onay için sizlerle paylaşılır. 
  4. Onayı alınan çalışmanın baskısı yapılır.

Kokartın üzerinde "Okuyorum" yazısı yer almaktadır ve renkli bir tasarıma sahiptir. İlkokul 1. sınıf öğrencilerinin kolayca takabileceği boyutlarda üretilmiştir.

Öğrencilerin okudukları kitap sayısına göre kendilerine güven duymalarını sağlayacak olan Artık Okuyorum Kokartı, öğretmenlerin de kullanabileceği anlamlı bir armağandır. Ayrıca bu ödül, çocukların motivasyonunu yükselterek daha fazla okumaya teşvik edebilir.

Sonuç olarak, Artık Okuyorum Kokartı, hem eğlenceli hem de faydalı bir araçtır ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri için harika bir motivasyon ödülüdür. Saten kumaştan yapılmış olması da kalitesini artırarak kullanım süresini uzatmaktadır.

Bir Yorum Yaz

Artık Okuyorum Kokartı

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu