Whatsapp

Turizm Haftası Etkinlik Program Rozeti

UD1809

Yeni ürün

6,90 TLVergi Hariç

1000 Ad üzeri fiyat alınız

- +

 
Ürün Detayları

 Turizm Haftası Yaka Rozetleri

Turizm Haftası etkinliklerinde kullanılmak üzere üretimini yaptığımız buton rozetler kendi üretimimiz olup; 58 mm metal PVC korumalı arkası iğnelidir. Aynı görseli farklı ücretle fiyonklu rozet yada saten kokart olarakta yaptırabilirsiniz. Lütfen Sorunuz.

Saten Kokartın Özellikleri:
  •  8 cm çapında 15 cm boyunda  6 cm görsel kuşe baskı arkası çift taraflı silikon bantlı olup ek ücretle iğneli de sipariş verebilirsiniz.
Metal  Rozetin Özellikleri:
  • 5,8 cm paslanmaz metal görsel dijital baskı üzeri PVC korumalı olarak preslenmektedir. arkası iğnelidir.

Fiyonklu Rozetin Özellikleri:

  • Orta görsel 4,4 cm metal rozettir Kurdele eni 2 cm dir   boyu 8 cm dir. Arkası iğnelidir.,

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

Bir Yorum Yaz

Turizm Haftası Etkinlik Program Rozeti

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu