23 Nisan İsimli Rozeti

Yeni ürün

5,50 TLVergi Hariç

Minimum 10 Ad

- +

 
Ürün Detayları

 23 Nisan İsimli Rozeti|23 Nisan Rozet Çeşitleri|butonrozetler.com

İsimli 23 Nisan Yaka Rozetleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Rozetleri  44 mm dir ek ücretle isimlide yaptırabilirsiniz Metal PVC korumalı arkası iğneli kendi üretimimiz olup garantilidir. Aynı ürünü dilerseniz fiyoklu ve saten kokart olarakta sipariş verebilirsiniz. Lütfen sorunuz.

Farklı miktar ve sorularınz için bizi arayabilir, n.. .. mağazalarımızdan mağazaya soru sor bölümünden yazabilirsiniz. 

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
23 nisan görsel katalog

23 Nisan Rozetleri

Bir Yorum Yaz

23 Nisan İsimli Rozeti

Motivasyon yaka rozetleri

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Son görüntülenen

Menu