Whatsapp

Kurtarma Ekibi Personel Yaka Rozeti 44 mm

Yeni ürün

5,50 TLVergi Hariç

- +

 
Ürün Detayları

Kurtarma Ekibi Personel Yaka Rozeti 44 mm | Buton Rozet

  • İş Güvenliği Rozetleri

    • İş Sağlığı ve Güvenliği  içerikli farklı görsellerden oluşan rozetlerimiz 44 mm dir. isteğe göre 58 mm yada 58 mm iğneli magnetleri de yaptırabilirsiniz. Sizlerden gelen görselleri de rozet olarak üretiyoruz

    • ödemeden önce, zorunlu üyelik yaptırılmadan ürünlerle ilgili tasarımları yapıp sizlerle  WhatsApp 'tan, mail olarak yada  telefon ile  canlı izleyip onay verdikten sonra  satın alma işlemi yapıyorsunuz

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
İş ve İşçi Sağlığı Rozet Kataloğu

İş ve İşçi Sağlığı Rozetleri

Bir Yorum Yaz

Kurtarma Ekibi Personel Yaka Rozeti 44 mm

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu