Türk Kızılayı Logolu Personel Yaka Rozeti 58 mm

UD1303

Yeni ürün

5,99 TL

Yüksek Adetler İçin Fiyat Alınız

- +

 
Ürün Detayları

Türk Kızılayı Logolu Personel Yaka Rozeti 58 mm

  • Kızılay Rozetleri

    • İsimleri ve görsel logoyu info@bakreklam.com adresine mail atabilirsiniz

    • Kurumlar, dernekler, iş yerleri, fuar alanları ve daha bir çok alanda personel tanıtımı için yakaya takılan 58 mm arkası iğneli metal rozetleri isterseniz 44 mm olarak ta sipariş verebilirsiniz.

      • Yüksek miktarlardaki sipariş ve sorularınız için lütfen arayınız.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Aksesuarlar

Bir Yorum Yaz

Türk Kızılayı Logolu Personel Yaka Rozeti 58 mm

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 25

Menu