Whatsapp
#

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Yaka Rozeti

Yeni ürün

9,97 TLVergi Hariç

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 5

 
Ürün Detayları

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Yaka Rozeti

Mustafa Kemal Atatürk imzalı yaka rozeti, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün anısına yapılan bir semboldür.

Rozet üzerinde Atatürk'ün imzası yer alır ve genellikle resmi törenlerde kullanılır.

Atatürk Yaka Rozetleri;

Atatürk görsellerin den oluşan birbirinden farklı tasarımların yer aldığı 44 mm, 58 mm rozetlerimizi Önemli günlerde, 10 kasım Atatürk'ü anma, 29 Ekim, 23 Nisan  ve daha birçok anma günlerinde kullanılmak üzere metal rozet, fiyonklu ve saten kokart olarak sizlere sunuyoruz.

Metal  Rozetin Özellikleri:

  •  4,4 cm  ve 5,8 cm olarak paslanmaz metal görsel dijital baskı üzeri PVC korumalı olarak preslenmektedir. arkası iğnelidir.

  • Atatürk Rozetleri

Mustafa Kemal Atatürk imzalı yaka rozeti tasarımı sadedir ve şık bir görünüm kazandırır. İmza ise Atatürk'ün hayatına ve fikirlerine yapılan vurguyu simgeler. Atatürk imzalı yaka rozeti, Türkiye'de milli bayramlarda ve resmi törenlerde giyilerek Atatürk'e olan saygıyı ifade etmek için kullanılır.

Mustafa Kemal Atatürk imzalı yaka rozeti Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunda öncülük eden Atatürk'ün düşüncelerini taşıyan insanların ortak sembolüdür.

Bu sembol aynı zamanda, onun fikirleri ve ilkelerinin gelecek nesillere aktarılması için de önemlidir. Mustafa Kemal Atatürk imzalı yaka rozeti Türkiye'nin modernleşme hareketinde büyük rol oynamış olan Atatürk'ün mirasını hatırlamak ve yaşatmak amacını taşır.

Bir Yorum Yaz

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Yaka Rozeti

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu