Kuran Okuyorum Rozeti Karton Baskılı 012

Yeni ürün

3,38 TLVergi Hariç

  • Standart Silikon Bantlı Ücretsiz
  • Arkası İğneli +0,75 Kuruş
Kuran okuyorum Karton Baskılı Rozetler Minimum 15 ad birim fiyatıdır

- +

 
Ürün Detayları

Kuran Okuyorum Rozeti Karton Baskılı |butonrozetler.com

Kuran Okuyorum Rozeti Karton Baskılı

2 cm saten kurdeleden ürettiğimiz rozetler yaklaşık 12 cm boyunda orta görseli 4,8 cm karton baskıdır .Arkası çift taraflı silikon bantlıdır dilerseniz ek ücretle arkasını .ğnelide yaptırabilirsiniz

Farklı renk, görsel yada miktarlar için lütfen arayınız

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
İslami Rozet Kataloğu

İslami Rozet Kataloğu

Bir Yorum Yaz

Kuran Okuyorum Rozeti Karton Baskılı 012

banner.jpg

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu