Whatsapp

Nazar Boncuklu Sünnet Rozeti

UD0962

Yeni ürün

89,00 TLVergi Hariç

20 li Paket

- +

 
Ürün Detayları

Nazar Boncuklu Sünnet Rozeti

Sünnet Düğünü ve Mevlüdünde  o günün anısını   hatırlatacak birbirinden farklı tasarım uyguladığımız,  58 mm rozetlerimizi isterseniz aynı zamanda farklı ücretle anahtarlık, magnet açacak olarak ta sipariş verebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

  • İğneli Rozetler 58 mm ve isteğe göre 44 mm çapında

  • Magnet ve iğneli magnet 58 mm çapında

  • Anahtarlık 44 mm

  • Saten Kokart çapı 8 cm görseli 6 cm

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

Bir Yorum Yaz

Nazar Boncuklu Sünnet Rozeti

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Menu