Whatsapp

Dünya Tiyatrolar Günü Logolu Yaka Rozeti

UD1802

Yeni ürün

5,50 TLVergi Hariç

100 Ad üzeri fiyat alınız

- +

 
Ürün Detayları

27 Mart Dünya Tiyatro Günü Metal Rozeti

5,8 cm çapında metal PVC korumalı arkası iğneli garantili üründüiyatrolar Etkinlikleri ; Dünyada ve ülkemizde 27 Mart, Dünya Tiyatrolar Günü olarak kutlanmaktadır. Bu gün için üretimini yaptığımız metl rozetlerimiz birbirinden farklı görsellerin yanında sizlerinde göndereceği tasarımları da rozet olarak üretmekteyiz.

Paket seçiniz bölümünden almak istediğiniz uygun paketi seçiniz. Yüksek miktardaki sipariş ve her türlü sorularınız için lütfen  arayınız.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

Bir Yorum Yaz

Dünya Tiyatrolar Günü Logolu Yaka Rozeti

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 3

Menu