Whatsapp
#
sayfa başına
Gösterilen 1 - 30 ile 49 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 30 ile 49 arasındaki öğeler

23 Nisan Rozetleri

23 Nisan Rozeti  Ulusal egemenlik Çocuk Bayramı  için üretilen Paslanmaz metal malzemeden yapılmış  özel bir yaka rozetidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Rozetleri, çocukların özel gününe yakışır şekilde tasarlanmıştır. Üstelik,  hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılabilen çok yönlü bir üründür. Eğer siz de milli bayramlarımızda gurur duyduğunuzu göstermek istiyorsanız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı 23 Nisan Rozetleri  tam size göre.

23 Nisan Rozetlerinin Özellikleri Nelerdir. ?

Yaka rozetlerimiz paslanmaz metal olup arkası iğnelidir. PVC koruması sayesinde uzun ömürlü bir üründür.44 mm ve 58 mm olarak farklı iki ölçüde üretilmektedir.

23 Nisan Rozetleri Neden Kullanılır ?

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bir bayramın anısına özel olarak üretilen bir yaka rozetidir.

Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile Atatürk rozetleri arasında önemli bir yere sahip olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Rozetleri, Atatürk ve Türk Bayrağı özel tasarımlı 23 Nisan Rozetleri,  milli şuurunu en iyi şekilde yansıtmaktadır.

23 Nisan Rozetleri’ Çeşitleri Nelerdir ?

23 Nisan Rozetleri, sadece paslanmaz metal malzemelerden değil aynı zamanda farklı renklerdeki daha şık kaliteli saten kumaştan da üretilen rozetler güzel bir görünüm kazandırılıyor.

Unutmayın, bu özel rozetler sadece bir anma veya hatıra değil, aynı zamanda milli duygularımızı yansıtan bir semboldür

 23 Nisan Rozetleri

.

 Eğer siz de milli bayramlarımızda gurur duyduğunuzu göstermek istiyorsanız, 23 Nisan Rozetleri tam size göre.

Daha Fazla

Menu