Whatsapp
#
Gösterilen 1 - 30 ile 30 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 30 ile 30 arasındaki öğeler

Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü, ülkemizde her yıl 24 Kasım'da kutlanan önemli  günlerimiz den   biridir

Bu özel gün, tüm öğretmenlerimize minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek için bir fırsattır. Öğretmenlerimizin emekleri ve fedakarlıkları sayesinde bugünkü başarılarımıza ulaşabildik.

Hepimizin hayatında bir öğretmenin izi vardır. Öğrendiğimiz her şeyde, aldığımız her başarıda bir öğretmenin emeği var. Bu yüzden Öğretmenler Günü'nü kutlamak ve öğretmenlerimize minnettarlığımızı göstermek çok önemlidir.

Öğretmenler Günü Hediyesi ?

24 Kasım tarihinde kutlanan bu özel gün için hazırlıklarınızı yapın! Öğretmenler Günü rozetleri ile kendinizi ve sevdiklerinize güzel bir hediye  verebilirsiniz.

Ayrıca 24 Kasım yaka kokartları, Anahtarlık ve magnet açacaklarda öğretmenlerimize verebileceğiniz hediyeler arasındadır.

Çevrenizdeki öğretmenlere öğretmenler günü rozeti hediye etmek de güzel bir jest olacaktır. 24 Kasım rozetleri, hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından gururla takılır. Unutmayın, onların sayesinde bugün olduğunuz kişisiniz!

24 Kasım Neden Kutlanır ?

Öğretmenler günü Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 24 Kasım 1928 tarihinde  “Millet Mektepleri’nin  Başöğretmenliği’ni kabul ettiği gündür.” ifadesi ile başlanmış bir gündür.

24 Kasımda öğretmenlerimizi onurlandırmak için çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

 Bizlerde bu etkinliklere yakalarımızda rozet, yaka kokartları ile onların yanlarında oluğumuzu ifade ederiz.

Öğretmenler Günü Ürünleri Nelerdir ?

24 kasım öğretmenler gününde en çok kullanılan ürünler arasında yaka rozetleri, yaka kartları ve saten yaka kokartları tercih edilir. Metal yaka rozetleri 44 mm ve 58 mm paslanmaz metal arkası iğneli rozetin haricinde kurdeleli rozetler 5x11 cm ebatlarında ve 8 cm çapında 15 cm boyunda olan saten yaka kokart çeşitleri tercih edilen ürünler arasındadır.

Öğretmenler Günü Rozetleri

Öğretmenler Günü Yaka Kartları

Öğretmenler Günü Yaka Kokartları

 Bu ürünleri 24 Kasım Öğretmenler Günü Kokartları kategorisinden bakabilirsiniz.

Daha Fazla

Menu