23 nisan rozetleri Fiyonklu

BAK37FİY

Yeni ürün

5,50 TLVergi Hariç

100 Ad üzeri Lütfen Fiyat Sorunuz

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 10

 
Ürün Detayları

23 nisan rozetleri Fiyonklu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Fiyonklu Rozetlerimiz 2 cm kurdale eni 12 cm boyunda arkası iğneli kendi üretimimiz olup garantilidir. Aynı ürünü dilersenizfarklı  ücretle  44 mm ve 58 mm metal rozet yafa saten kokartlı olarak ta sipariş verebilirsiniz. Lütfen sorunuz.

Farklı miktar ve sorularınz için bizi arayabilir yazabilirsiniz. 

* Metal Rozetli Kokartlarımız 7 cm çapında orta görsel 4,4 cm metal rozet ve arkası iğnelidir.

* Saten Kokartlarımız 8 cm çapında 15 cm boyunda orta görsel 6 cm kuşe baskı arkası çift taraflı silikon bantlıdır. dilerseniz ek ücretle iğnelide yaptırabilirsiniz.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
23 nisan görsel katalog

23 Nisan Rozetleri

Bir Yorum Yaz

23 nisan rozetleri Fiyonklu

Motivasyon yaka rozetleri

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu