Whatsapp
#

Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyah

BAK06FS

Yeni ürün

16,50 TLVergi Hariç

500 Ad üzeri fiyat alınız

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 10

 
Ürün Detayları

 Atatürk  Rozeti Bayraklı  Fiyonk  Siyah

Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyah, Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün anısını yaşatan özel bir rozettir.

Bu özel rozet, siyah renkteki kurdale üzerinde yer alan Atatürk portresi ve imzası ile birlikte, bayrağımızın renkleri olan kırmızı-beyaz fiyonk tasarımı ile tamamlanmıştır.

Rozet Özellikleri Nelerdir ?

  • Fiyonklu Rozetlerimiz 2 cm saten kurdale

  • Ürün 11 cm boyundadır.

  • Orta görsel 4,4 cm metal baskı

  • Arkası iğnelidir

    Atatürk rozetleri

Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyah, milli bayramlar, törenler ve özel günlerde giyilerek Atatürk'ün hatırasını anma amacıyla kullanılır. Üzerindeki Atatürk imzası, Türkiye'nin kurucusuna olan saygının bir ifadesidir. Bayrağımızın renkleri olan kırmızı-beyaz fiyonklar ise milli duygularımızın en üst düzeyde olduğunu göstermektedir.

Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyahile Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atılmasına katkı sağlayan Mustafa Kemal Atatürk'e olan saygımızı ve minnettarlığımızı gösterebiliriz. Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyah, tarihimizin önemli bir sembolüdür ve sadece bir aksesuar değil, aynı zamanda milli duygularımızın yansımasıdır.

Ülkemize hizmetleriyle örnek olan Atatürk'ü anmak ve onun fikirlerini yaşatmak hepimizin görevidir. Bu nedenle, Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyah gibi sembolik aksesuarlarla Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusuna olan saygımızı her zaman gösterebiliriz.

Bir Yorum Yaz

Atatürk Rozeti Bayraklı Fiyonk Siyah

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu