Whatsapp
#
Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler

24 Kasım Öğretmenler Günü Kokartı 

Hepimiz hayatımızda bir öğretmene sahip olduğumuz için şanslıyız. Okul sıralarında öğrendiklerimiz ve öğretmenlerimizin rehberliği sayesinde bugünkü konumumuza geldik.

Bu nedenle, her yıl 24 Kasım tarihinde öğretmenlerimize minnettarlığımızı göstermek için Öğretmenler Günü'nü kutlarız. Bu özel günü kutlamak için birçok farklı yolla ifade edebilirsiniz, ancak en popüler seçeneklerden biri 24 Kasım Öğretmenler Günü Yaka Rozeti'dir.

Öğretmenler Günü Rozetleri Nedir?

Öğretmenler Günü rozetleri, okullarda ve diğer eğitim kurumlarında öğrencilerin giyebileceği küçük aksesuarlardır. Bu rozetler genellikle 24 Kasım tarihinde takılır ve öğrencilerin öğretmenlerine olan sevgi ve saygısını göstermesine yardımcı olur. Genellikle kırmızı arka plan üzerinde beyaz bir ayraç içeren kokart şeklindedirler. Atatürk resminin  ve öğretmenler nünü mesajının yer aldığı görsellerden oluşmaktadır. 24 Kasım öğretmenler günü kokartı  okullarda yapılan törenlerde de kullanılırlar.

 Kendi Öğretmenler Günü Rozetini Tasarla

Kendi Öğretmenler Günü rozetinizi tasarlamak istiyorsanız, birkaç basit malzeme ile yapabilirsiniz. Öncelikle karton veya keçeden kırmızı bir daire kesin. Ardından, beyaz bir kartondan daha küçük bir ayraç kesip bunu kırmızı dairenin üzerine yapıştırın. Son olarak, rozetin arka tarafına bir mandal veya pim takarak giymeye hazır hale getirin. bkz.Kokart nasıl yapılır

Farklı Öğretmenler Günü Rozeti Tasarımları

Sadece basit bir kokart kullanmak yerine farklı ve yaratıcı rozet tasarımları da kullanabilirsiniz. Örneğin, öğretmeniniz için kişiselleştirilmiş bir yaka rozeti sipariş edebilirsiniz. Bu yaka rozetleri üzerine öğretmeninizin adını yazdırabileceğiniz gibi sevdiği bir alıntıyı veya motivasyonel sözcükleri de yazdırabilirsiniz. Ayrıca, hayvan figürleri, çiçekler ve diğer süslemelerle de zenginleştirilebilir.

Öğretmenler Günü Rozetini Nereden Alabilirim?

Öğretmenler Günü rozetleri genellikle okullarda satılır. Bununla birlikte, isterseniz online olarak da bu tür rozetlere erişebilirsiniz. Online mağazalarda farklı boyutlarda ve tasarımlarda çok sayıda Öğretmenler Günü rozeti bulabilirsiniz. Bu rozetleri daha önce sipariş etmediyseniz, mutlaka yapın ve öğretmeninize bu özel gün için bir sürpriz yapın.

Öğretmenler Günü Rozet Özellikleri Nelerdir.?

Öğretmenler günü Metal rozetleri paslanmaz metalden üretilen arkası iğneli ve PVC korumalı olan bir üründür. genellikle 44 mm ve 58 mm olarak üretilmektedir. Görsel baskı kaliteli dijital baskı tekniği ile yapılmaktadır.

Öğretmenler günü yaka kokartları saten kurdeleden yapılan 8,3 cm çapında kuyruk boyları 11 cm olan orta görseli 6 cm kuşe baskıdır. Arkası standart silikon bantlı olup isteğe göre iğnelide üretilmektedir. 

Öğretmenler Günü Rozetleri Öğretmenler Günü Yaka Kartı

Sonuç

Öğretmenlerimiz bize değerli bilgiler ve hayat dersleri öğretmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu nedenle, onların çabalarını takdir ederek minnettarlığımızı göstermeliyiz. Öğretmenler Günü'nde giyeceğiniz bir kokart veya yaka rozeti, onların ne kadar önemli olduğunu ve sizin için ne kadar değerli olduklarını gösterebilir. Kendi tasarımlarınızı 24 Kasım öğretmenler günü kokartı yaparak veya online mağazalardan satın alarak, öğretmeniniz için unutulmaz bir jest yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Menu