Whatsapp
#

Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü Rozeti 5000

Yeni ürün

4,70 TLVergi Hariç

Minimum 5000 ad birim fiyatıdır

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 5

 
Ürün Detayları

Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü Rozeti 

Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü'nde her yıl olduğu gibi, bu yıl da saygı duruşunda bulunmak ve Atatürk'ü anmak için bir rozet takabilirsiniz. Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü Rozeti firmamız tarafından üretilen garantili bir üründür. 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Bu yaka rozetleri iki farklı boyutta, 44mm ve 58mm olarak üretilmektedir. Bu sayede istediğiniz boyutta bir rozet seçebilirsiniz. Ayrıca toplu alımlarda %50 fiyat indiriminden yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isterim.

Atatürk rozetleri

10 Kasım, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli günlerinden biridir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının yıldönümünde, onun büyük mücadelesini ve hayatını anmak için herkes elinden geleni yapmalıdır. Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü, hem saygın bir şekilde ulu önderimizi anmanızı sağlar, hem de diğer insanlara hatırlatıcı olur.

Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun süre dayanıklılığı garanti edilmektedir. Ayrıca şık tasarımı ile herkesin beğenisini kazanacaktır.

Eğer siz de Atatürk'ü anmak için bir rozet arıyorsanız, Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü tam size göre. Hemen sipariş verin ve saygı duruşunuza renk katın!

Bir Yorum Yaz

Toptan 10 Kasım Atatürkü Anma Günü Rozeti 5000

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu