Kategoriler

Çok Satanlar

PrestaShop

Kampanyalar

No special products at this time.

          Hakkımızda

Butonrozetler.com  Nasıl Kuruldu.

          E-Mail:info@bakreklam.com

  • 2001 yılında Hakan Tasarım adıyla küçük bir ofiste sadece grafik tasarım  hizmeti ile başladığımız reklam sektöründe, sırasıyla pandareklam daha sonra bakreklam ardında hediyelikbak.com,kokartimalati.com ve  siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak sizlere daha kaliteli  ve  ekonomik hizmet sunmak için  teknolojiyi sık sık takip edip ,yenilikleri de ekleyerek  ürün yelpazemizi, her geçen gün  genişleterek

Yurt dışından ithal ettiğimiz rozet malzemelerimizi 2015 yılı  ocak Ayı İtibarı ile artık Türkiye de imalatına başlayarak; kaliteli, ekonomik ve sağlık koşullarına uygun malzeme üretimini gerçekleştirdik. Bu nedenle fiyatlarımızı da daha aşağıya çektik.

Sizlerin daha keyifli ve güvenli alışverişi için butonrozetler.com  adlı sityemizi sizlerden gelen yoğun talepleri dikkate alarak sadece bu ürünlere özel E-Ticaret Sitemizi açtık. E-Tİcaret sitemizi kurmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. 

               

butonrozetler.com  Bakreklam'ın  markası olup Kartal İstanbuldaki 3 katlı 650 m2 mağazamızda  butonrozet ve magnet açacak imalatı yapmaktayız.

Sağlığınız sağlığımızdır.

Bizler bu hizmeti  verirken  öncelikli olarak  sağlık koşullarına uygun makine ve malzeme  kullanımı bizim ilk hedefimiz olmuştur. Kullandığımız boya eko solvent  boyadır.   Bizler imalatını yaptığımız ürünlerin o anlık değil uzun ömürlü ve garantili olması için gayret sarf etmekteyiz. Müşterilerimizi kendi ailemizin bireyleri olarak görüp onların hoşnut ayrılmaları için gerekirse aynı ürünü defalarca yapıp mutlu ayrılmaları için maliyeti gözetmeksizin özverili bir şekilde çalışmak bizim vazgeçilmez değerlerimizdir.    

Paylaşmak İlkemizdir.

En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın

Saygılarımızla,


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu