Mağazalar Günü Magnet Açacaklar Hediyelik

UD1931

Yeni ürün

199,00 TL

50 Li Paket Ücretsiz Kargo 1000 Ad Üzeri 1,65+KDV

- +

 
Ürün Detayları

12 Aralık Mağazalar Günü Promosyon Magnet Açacak 50 li

Mağacalar Günü Etkinliklerinde promosyon  olarak dağıtılan 5,8 çapında pvc korumalı metal üründür. Yüksek miktar siparişleriniz ve sorularınız için lütfen Arayınız, .. mağazalarımızdan mağazaya soru sor bölümünden yazabilirsiniz.

 
Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Merhabalar

Sitemizdeki modellerin haricinde  düşündüğünüz  farklı bir tasarım var ise sizler bu tasarımı info@butonrozetler.com  adresimize mail atarak ulaştırabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı bizlere göndermeden önce aşağıdaki şablona bakarak tasarımlarınızı yaparsanız rozet baskılarında sorun yaşamazsınız. Çalışma yaparken seçeceğiniz rozet ölçüsünde dikkat edilecek nokta görünmesini istediğiniz tasarım orta yuvarlak çizgi içinde ve zeminli ise zemin taşırması da dış çizginin bitimine kadar taşırma verilmelidir.

Rozet preslenirken yaklaşık 1,5 cm katlanıp içeriye kıvrıldığı için  görsel kaybının olmaması ve zeminli işlerde kenarlarında beyazlık kalmaması için bu çok önemlidir.

Her türlü sorularınız için: Müşteri Hizmetleri yada info@bakreklam.com Tel: 0532 421 81 62 - 0216 388 42 02 den ulaşabilirsiniz.

Rozet Ölçü ve Tasarım Şablonu

Fiyonk Renkleri

 
Aksesuarlar

Bir Yorum Yaz

Mağazalar Günü Magnet Açacaklar Hediyelik

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 16

Menu