Whatsapp
#

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti

Yeni ürün

9,98 TLVergi Hariç

- +

Ürün için minimum satın alma sipariş miktarı 5

 
Ürün Detayları

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti | Atatürk Rozetleri

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti Kaliteli metal olan ve önemli gün ve milli bayramlarda kullanılan  yaka aksesuar ürünüdür.

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti genellikle önemli gün ve milli bayramlarda giyilerek Atatürk'e olan saygıyı ifade etmek için kullanılır.

Ürün Özellikleri;

  • Yaka rozetleri paslanmaz metaldir.
  • Rozetler 44mm ve 58 mm olarak üretilir.
  • Görsel üzeri PVC kaplıdır
  • Arkası iğnelidir.

Atatürk rozetleri

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti ise milli bayramlarda kullanılır. Kokartların üzerinde genellikle Atatürk'ün fotoğrafı veya imzası yer alır. Kullanım amacı, milli bayramlarda giyilerek o günün önemine dikkat çekmektir.

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti,, Türkiye'de büyük bir öneme sahiptir. Bu semboller, Atatürk'ün düşüncelerinin ve ilkelerinin gelecek nesillere aktarılması için kullanılır.

Aynı zamanda, Türk halkının Atatürk'e olan saygısını ve sevgisini göstermek için de kullanılır. Özellikle milli bayramlar ve resmi törenlerde giyilerek Atatürk'ün büyük mücadelesine vurgu yapılır ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna verilen değer bir kez daha hatırlanır.

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti, kaliteli metalden üretilen üzerinde Atatürk görsellerinin olduğu önemli günlerde kullanılan yaka aksesuar ürünüdür. Herürlü sorularınız için lütfen arayınız.

Bir Yorum Yaz

Gazi Mustafa Kemal Yazılı Yaka Rozeti

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu